Central Ohio High School Bowling Conference
Boys Bowling - Individual Statistics
Individual Leaders - All Games | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NAME | SCHOOL | G | PINS | AVG | HIGH | SERIES HIGH | |
1 | Jacob Taylor | Pickerington Central | 20 | 3673 | 183.7 | 300 | 489 |
1 | damon aubrey | Mifflin | 22 | 4337 | 197.1 | 300 | 504 |
3 | Lukas Dunbar | Teays Valley | 53 | 10546 | 199.0 | 299 | 491 |
3 | Ethan Moeller | Marysville | 38 | 7658 | 201.5 | 299 | 524 |
5 | Ethan Agarwal | Westerville South | 27 | 4518 | 167.3 | 289 | 495 |
6 | Nasir Byrd | Walnut Ridge | 28 | 6008 | 214.6 | 288 | 523 |
6 | Jacob Leach | Whitehall Yearling | 13 | 2742 | 210.9 | 288 | 478 |
6 | Aidan Furukawa | Big Walnut | 44 | 9283 | 211.0 | 288 | 494 |
9 | Nick McGuire | Pickerington Central | 28 | 5834 | 208.4 | 286 | 501 |
10 | Ben Cantieri | Westerville Central | 49 | 9336 | 190.5 | 280 | 446 |
11 | Merik Candella | Westerville South | 36 | 7123 | 197.9 | 279 | 533 |
11 | Mike Brooker | Hamilton Township | 26 | 4875 | 187.5 | 279 | 475 |
11 | Robert Drexel | Olentangy Orange | 39 | 7665 | 196.5 | 279 | 488 |
11 | Adam Schwab | Bishop Ready | 37 | 7129 | 192.7 | 279 | 492 |
11 | Myles Etherington | Pickerington Central | 28 | 5977 | 213.5 | 279 | 500 |
11 | Alex Webb | Pickerington Central | 21 | 4110 | 195.7 | 279 | 522 |
17 | Dominic Candella | Westerville South | 34 | 6816 | 200.5 | 278 | 514 |
17 | Quinn Dean | Reynoldsburg | 31 | 6429 | 207.4 | 278 | 504 |
17 | Stuart Hankinson | St. Charles | 30 | 5758 | 191.9 | 278 | 458 |
20 | Zavier Gest | Teays Valley | 48 | 9386 | 195.5 | 277 | 456 |
20 | Benicio Saldierna | Lancaster | 35 | 6456 | 184.5 | 277 | 465 |
20 | Caden Lester | St. Francis DeSales | 36 | 7869 | 218.6 | 277 | 535 |
20 | Chase Crawford | Hamilton Township | 26 | 5393 | 207.4 | 277 | 501 |
20 | Aiden Jordan | Hamilton Township | 18 | 3467 | 192.6 | 277 | 441 |
25 | Abram Normand | Whetstone | 45 | 8469 | 188.2 | 276 | 466 |
25 | Logan Henslee | Westerville Central | 48 | 9670 | 201.5 | 276 | 502 |
27 | Tyler Olson | Lancaster | 35 | 7397 | 211.3 | 269 | 517 |
27 | Jackson Neubauer | Pickerington North | 33 | 6376 | 193.2 | 269 | 501 |
27 | Jacob Neubauer | Pickerington North | 43 | 9206 | 214.1 | 269 | 500 |
30 | Caelan Guthrie | Hilliard Davidson | 39 | 8013 | 205.5 | 268 | 486 |
30 | Alex Hilger | Olentangy | 36 | 6925 | 192.4 | 268 | 449 |
30 | Jullian Cunningham | Teays Valley | 45 | 8142 | 180.9 | 268 | 450 |
30 | Benham McCarter | Whetstone | 42 | 7351 | 175.0 | 268 | 467 |
30 | Tyler Needles | Marion Franklin | 28 | 5628 | 201.0 | 268 | 467 |
35 | Daniel Kirchhoff | Dublin Scioto | 42 | 7377 | 175.6 | 267 | 450 |
35 | Alex Bookman | Pickerington Central | 29 | 5788 | 199.6 | 267 | 490 |
35 | Jay McCorkle | Olentangy Orange | 40 | 8176 | 204.4 | 267 | 498 |
38 | Nicholas Bremer | Hilliard Davidson | 41 | 8319 | 202.9 | 266 | 474 |
38 | Johnathon Cusack | Marysville | 43 | 8633 | 200.8 | 266 | 495 |
38 | Justin Anthony | Westerville South | 41 | 8034 | 196.0 | 266 | 476 |
41 | Peyton Brobst | Briggs | 30 | 6454 | 215.1 | 264 | 489 |
42 | Logan Parillo | Olentangy Berlin | 23 | 3936 | 171.1 | 261 | 454 |
43 | Tino Tucci | Big Walnut | 41 | 8063 | 196.7 | 259 | 462 |
43 | Vamsee Cheruvu | Hilliard Darby | 28 | 5127 | 183.1 | 259 | 480 |
43 | Isaiah Jones | Patriot Prep | 20 | 4230 | 211.5 | 259 | 469 |
43 | Nick Maliwesky | Bishop Watterson | 34 | 7206 | 211.9 | 259 | 493 |
43 | Josh Innes | Thomas Worthington | 34 | 6401 | 188.3 | 259 | 482 |
48 | Jairus Johnson | Eastmoor Academy | 10 | 1890 | 189.0 | 258 | 449 |
48 | Jacob Wolford | Hilliard Bradley | 39 | 6952 | 178.3 | 258 | 414 |
48 | Seth Jacobs | Olentangy Orange | 40 | 7276 | 181.9 | 258 | 448 |
48 | Landon Rodgers | Whitehall Yearling | 38 | 6156 | 162.0 | 258 | 398 |
48 | Nick Green | Big Walnut | 42 | 8630 | 205.5 | 258 | 466 |
48 | Collin Noble | Big Walnut | 19 | 3427 | 180.4 | 258 | 414 |
54 | Brandon Conrad | Reynoldsburg | 29 | 5037 | 173.7 | 257 | 461 |
54 | Kraig Gibson | Pickerington North | 37 | 7034 | 190.1 | 257 | 452 |
54 | Shawn Spaulding | Marion Franklin | 26 | 5204 | 200.2 | 257 | 472 |
54 | Bradley Davis | Dublin Scioto | 44 | 7914 | 179.9 | 257 | 439 |
54 | Aiden Lieb | Hilliard Davidson | 38 | 7607 | 200.2 | 257 | 452 |
59 | Liam Harper | New Albany | 29 | 5149 | 177.6 | 256 | 402 |
59 | Brayden Roof | Bishop Ready | 35 | 6568 | 187.7 | 256 | 457 |
59 | Nehemiah Smith | Worthington Christian | 49 | 8741 | 178.4 | 256 | 460 |
59 | Carson Dever | Hilliard Bradley | 43 | 8273 | 192.4 | 256 | 459 |
59 | Collin McKenzie | Hamilton Township | 10 | 1716 | 171.6 | 256 | 415 |
59 | Avery Snead | Lancaster | 33 | 5799 | 175.7 | 256 | 446 |
65 | Cameron Spencer | Groveport Madison | 18 | 2951 | 163.9 | 255 | 400 |
65 | Tyler Roof | Bishop Ready | 35 | 6512 | 186.1 | 255 | 449 |
65 | Nick Gillian | St. Francis DeSales | 36 | 6604 | 183.4 | 255 | 435 |
65 | Luis Roque | Bishop Ready | 35 | 6382 | 182.3 | 255 | 478 |
65 | Caeden Hanf | Marysville | 36 | 6202 | 172.3 | 255 | 436 |
70 | Brandon Bradley | Pickerington Central | 19 | 3530 | 185.8 | 254 | 488 |
71 | CJ Deel | Delaware Hayes | 30 | 5982 | 199.4 | 253 | 460 |
71 | Tyler Robertson | Hilliard Darby | 22 | 3356 | 152.6 | 253 | 428 |
71 | Jaihden Mitchell | Groveport Madison | 22 | 4225 | 192.1 | 253 | 487 |
74 | Dominic Bolton | Big Walnut | 25 | 4479 | 179.2 | 249 | 417 |
75 | Braiden McMahan | Marysville | 37 | 6682 | 180.6 | 248 | 436 |
75 | Payton Chapman | Olentangy Berlin | 23 | 4468 | 194.3 | 248 | 463 |
75 | Jesse Mullins | Olentangy Liberty | 36 | 6466 | 179.6 | 248 | 450 |
78 | Reed Schworm | Bexley | 22 | 3199 | 145.4 | 247 | 376 |
78 | Demond Smith | Whetstone | 24 | 3818 | 159.1 | 247 | 403 |
78 | Lucas Burnard | New Albany | 26 | 4911 | 188.9 | 247 | 440 |
78 | Zendavier Beyer | Groveport Madison | 22 | 3398 | 154.5 | 247 | 386 |
82 | William Gray | Gahanna Lincoln | 35 | 6707 | 191.6 | 246 | 445 |
82 | James Pettis | Hilliard Davidson | 19 | 3523 | 185.4 | 246 | 423 |
84 | Kyle Richardson | Westerville Central | 47 | 8911 | 189.6 | 245 | 456 |
84 | Baylee Becker | Pickerington North | 43 | 8533 | 198.4 | 245 | 462 |
84 | JD Gannard | Olentangy Berlin | 19 | 3495 | 184.0 | 245 | 429 |
84 | Bryan Nashalsky | Hilliard Bradley | 38 | 6541 | 172.1 | 245 | 418 |
84 | Haydon Lee | Olentangy Liberty | 18 | 2989 | 166.1 | 245 | 415 |
84 | Jerome Thompson | Whitehall Yearling | 43 | 8111 | 188.6 | 245 | 472 |
84 | Markel Roberts | Whitehall Yearling | 42 | 7759 | 184.7 | 245 | 417 |
91 | Matt Lyda | Olentangy Liberty | 36 | 6805 | 189.0 | 244 | 437 |
91 | Justin Matthews | Delaware Hayes | 13 | 2355 | 181.2 | 244 | 405 |
91 | Derek Wellman | Hilliard Davidson | 35 | 6498 | 185.7 | 244 | 405 |
91 | Austin Gade | Dublin Jerome | 38 | 6170 | 162.4 | 244 | 448 |
95 | Philip Ryan | Bishop Ready | 36 | 6776 | 188.2 | 243 | 446 |
95 | Brandon Conner | East | 28 | 4424 | 158.0 | 243 | 401 |
95 | Caleb Defenbaugh | Reynoldsburg | 31 | 6133 | 197.8 | 243 | 439 |
95 | Mark Fowler | Bishop Hartley | 30 | 4540 | 151.3 | 243 | 381 |
99 | Logan Wells | Westerville North | 14 | 2629 | 187.8 | 241 | 435 |
99 | Jabar Sellers | Walnut Ridge | 12 | 1917 | 159.8 | 241 | 384 |
101 | Liam Meisel | Worthington Kilbourne | 40 | 6267 | 156.7 | 240 | 388 |
102 | Pervonne Vera | St. Charles | 30 | 5437 | 181.2 | 239 | 414 |
102 | Derek Skinner | Whetstone | 38 | 6481 | 170.6 | 239 | 416 |
104 | Amir Alston | Whitehall Yearling | 41 | 7135 | 174.0 | 237 | 383 |
104 | Mason Henslee | Westerville Central | 44 | 7976 | 181.3 | 237 | 450 |
104 | Luke Gray | Westerville North | 24 | 3962 | 165.1 | 237 | 406 |
104 | Garrett Dixon | Worthington Christian | 49 | 8361 | 170.6 | 237 | 441 |
108 | Shane Longshore | Big Walnut | 28 | 4907 | 175.3 | 236 | 382 |
108 | Edmond Bunner | Worthington Christian | 34 | 5253 | 154.5 | 236 | 361 |
108 | Teddy Cunningham | Olentangy | 33 | 5111 | 154.9 | 236 | 398 |
111 | Chris Stump | Westerville South | 36 | 6512 | 180.9 | 235 | 425 |
111 | Darren Thomas | St. Francis DeSales | 36 | 6323 | 175.6 | 235 | 448 |
111 | Carson Bay | Delaware Hayes | 30 | 5398 | 179.9 | 235 | 415 |
114 | Arjun Tonapi | Wellington | 31 | 4310 | 139.0 | 234 | 414 |
114 | Ethan Cooper | Worthington Kilbourne | 31 | 4237 | 136.7 | 234 | 320 |
114 | Cameron Rice | Dublin Scioto | 33 | 5663 | 171.6 | 234 | 391 |
117 | Daniel Oesch | Dublin Scioto | 39 | 6687 | 171.5 | 233 | 396 |
117 | kaleb brown | Briggs | 30 | 5549 | 185.0 | 233 | 420 |
117 | Riley Mack | Buckeye Valley | 38 | 6807 | 179.1 | 233 | 429 |
117 | Liam Richardson | St. Charles | 27 | 4658 | 172.5 | 233 | 427 |
121 | Emmett Zaczepinski | New Albany | 23 | 3998 | 173.8 | 232 | 421 |
121 | Jacob Mowery | Columbus Academy | 24 | 4198 | 174.9 | 232 | 415 |
123 | Oleg Evans | Olentangy Orange | 35 | 6450 | 184.3 | 230 | 445 |
123 | Noah Crissinger | St. Charles | 27 | 4502 | 166.7 | 230 | 431 |
123 | Justin Woolever | Whetstone | 40 | 6629 | 165.7 | 230 | 394 |
126 | Andy Willman | Hilliard Davidson | 28 | 4911 | 175.4 | 229 | 421 |
127 | Kyle Wortman | Olentangy | 29 | 4777 | 164.7 | 228 | 406 |
127 | Cayden Griffin | Reynoldsburg | 31 | 5257 | 169.6 | 228 | 401 |
129 | Blake Brown | Delaware Hayes | 21 | 3741 | 178.1 | 227 | 409 |
130 | Aidan Potts | St. Charles | 30 | 5338 | 177.9 | 226 | 411 |
130 | Anthony Jarred | Marion Franklin | 23 | 3265 | 142.0 | 226 | 364 |
130 | Robert Tucker | Teays Valley | 11 | 1903 | 173.0 | 226 | 377 |
130 | Jayden Douglas | Beechcroft | 26 | 4078 | 156.9 | 226 | 414 |
134 | Craig Edson | Columbus Academy | 22 | 3369 | 153.1 | 225 | 404 |
134 | Kyle Teters | Marysville | 34 | 5965 | 175.4 | 225 | 412 |
134 | John Mcdermott | St. Francis DeSales | 33 | 5583 | 169.2 | 225 | 449 |
134 | Tristen Samuels | Delaware Hayes | 26 | 4300 | 165.4 | 225 | 401 |
134 | Tiernan Shepherd | Thomas Worthington | 25 | 3745 | 149.8 | 225 | 388 |
134 | Levi Cooper II | Reynoldsburg | 31 | 5341 | 172.3 | 225 | 402 |
140 | Jesse Turner | Thomas Worthington | 30 | 5302 | 176.7 | 224 | 406 |
140 | Austin Warnecke | Olentangy Liberty | 34 | 5602 | 164.8 | 224 | 378 |
140 | Michael Gastin | Westerville Central | 41 | 6931 | 169.1 | 224 | 396 |
140 | Isiah Keuerleber | Hamilton Township | 15 | 2469 | 164.6 | 224 | 427 |
140 | Sam Rodgers | Teays Valley | 19 | 3334 | 175.5 | 224 | 397 |
145 | Karan Rai | Bexley | 24 | 3440 | 143.3 | 223 | 383 |
145 | Zach Jackson | Hilliard Bradley | 40 | 6617 | 165.4 | 223 | 397 |
145 | Rose Porter | Bexley | 29 | 4459 | 153.8 | 223 | 358 |
148 | Grant Spirko | Wellington | 31 | 4799 | 154.8 | 222 | 388 |
149 | Justin Tackett | Teays Valley | 41 | 7315 | 178.4 | 221 | 428 |
150 | Taylor Stace | Whitehall Yearling | 43 | 7130 | 165.8 | 220 | 381 |
150 | JaKhai Agnew | Gahanna Lincoln | 22 | 3099 | 140.9 | 220 | 300 |
150 | Isaac Fellner | Hilliard Darby | 26 | 4413 | 169.7 | 220 | 381 |
153 | Wyatt Young | South | 26 | 3956 | 152.2 | 219 | 382 |
154 | Shane Shultz | Bishop Hartley | 28 | 4869 | 173.9 | 218 | 419 |
155 | Ethan Segna | Olentangy Orange | 36 | 5289 | 146.9 | 217 | 353 |
155 | Nik Bivens | Delaware Hayes | 28 | 4723 | 168.7 | 217 | 396 |
157 | Bryson Short | Hamilton Township | 23 | 4030 | 175.2 | 216 | 426 |
157 | Luke Clementz | Pickerington North | 28 | 4761 | 170.0 | 216 | 418 |
157 | Connor Tracy | Big Walnut | 24 | 4071 | 169.6 | 216 | 399 |
157 | Tim Voigt | Hilliard Davidson | 11 | 1761 | 160.1 | 216 | 393 |
161 | Dayvion Harris | Walnut Ridge | 26 | 3798 | 146.1 | 215 | 422 |
161 | Cameron Hughett | Olentangy Liberty | 16 | 2586 | 161.6 | 215 | 0 |
161 | Coy Nickelson | Marysville | 22 | 3349 | 152.2 | 215 | 380 |
161 | Zach Beck | Worthington Kilbourne | 43 | 6945 | 161.5 | 215 | 364 |
165 | Jaden Martinez | West | 20 | 3165 | 158.3 | 214 | 370 |
165 | Evan Jackson | Hilliard Bradley | 36 | 5600 | 155.6 | 214 | 379 |
165 | Will Reis | Thomas Worthington | 18 | 2401 | 133.4 | 214 | 362 |
165 | Elijah Banks | Gahanna Lincoln | 16 | 2447 | 152.9 | 214 | 276 |
165 | Isaac Shek | Dublin Jerome | 38 | 5847 | 153.9 | 214 | 420 |
170 | Ryan Maniccia | Olentangy | 34 | 5511 | 162.1 | 213 | 408 |
170 | Perneil Lath | Briggs | 24 | 3458 | 144.1 | 213 | 343 |
172 | Jamar Taylor | Beechcroft | 28 | 4546 | 162.4 | 212 | 381 |
172 | Jaydence Bryant | Groveport Madison | 24 | 3931 | 163.8 | 212 | 388 |
172 | Maxwell Stith | Gahanna Lincoln | 24 | 4254 | 177.3 | 212 | 395 |
175 | Bryce Shane | Dublin Scioto | 42 | 7370 | 175.5 | 211 | 412 |
175 | Chris Vance | Hilliard Darby | 21 | 3314 | 157.8 | 211 | 368 |
177 | Cameron Love | Teays Valley | 12 | 1948 | 162.3 | 210 | 0 |
177 | Aikido Brisco | Westerville North | 15 | 2263 | 150.9 | 210 | 388 |
177 | Tidus Schieser | Groveport Madison | 24 | 3687 | 153.6 | 210 | 349 |
177 | Darius Allen | Gahanna Lincoln | 7 | 1122 | 160.3 | 210 | 368 |
181 | Ryubi Fujii | Thomas Worthington | 17 | 2607 | 153.4 | 208 | 401 |
182 | jared palmer | Westerville North | 26 | 4391 | 168.9 | 207 | 383 |
183 | Harrison Niekamp | Dublin Jerome | 37 | 5057 | 136.7 | 206 | 350 |
183 | Alain Georges | East | 28 | 4361 | 155.8 | 206 | 355 |
185 | Ivo Gilmore | Marion Franklin | 21 | 3010 | 143.3 | 205 | 389 |
185 | Kevin Monohon | Lancaster | 19 | 2825 | 148.7 | 205 | 394 |
187 | Brett Smith | Bishop Ready | 9 | 1415 | 157.2 | 204 | 357 |
187 | Scott Hosni | Hilliard Bradley | 18 | 2648 | 147.1 | 204 | 278 |
187 | Sam Coman | Gahanna Lincoln | 32 | 5678 | 177.4 | 204 | 385 |
190 | Jacob McDonald | Teays Valley | 32 | 5166 | 161.4 | 203 | 341 |
190 | Brayden Anderson | Gahanna Lincoln | 11 | 1729 | 157.2 | 203 | 339 |
190 | Maxwell Pollard | Buckeye Valley | 31 | 4033 | 130.1 | 203 | 339 |
190 | Arlexis Motley | Briggs | 21 | 3041 | 144.8 | 203 | 355 |
194 | Malik Shraim | Grandview Heights | 28 | 3579 | 127.8 | 202 | 399 |
194 | Anthony Chong | Olentangy | 31 | 4565 | 147.3 | 202 | 373 |
196 | Alhaji Jalloh | Beechcroft | 26 | 3555 | 136.7 | 201 | 325 |
196 | Miles Zimmerman | New Albany | 21 | 3007 | 143.2 | 201 | 354 |
196 | Andrew Mendoza | Pickerington North | 28 | 4535 | 162.0 | 201 | 366 |
199 | Aaron Shoaf | Olentangy Berlin | 23 | 3883 | 168.8 | 200 | 380 |
199 | will solomon | Westerville North | 4 | 691 | 172.8 | 200 | 368 |
199 | Henry Dunmire | Dublin Scioto | 21 | 3113 | 148.2 | 200 | 326 |
199 | Jon Rich | Gahanna Lincoln | 26 | 3979 | 153.0 | 200 | 363 |
199 | Cameron Shek | Olentangy Liberty | 23 | 3565 | 155.0 | 200 | 360 |
204 | William Smiely | St. Charles | 2 | 351 | 175.5 | 199 | 0 |
204 | Carson McComas | Buckeye Valley | 38 | 5687 | 149.7 | 199 | 368 |
206 | Charlie Lanning | Wellington | 31 | 3901 | 125.8 | 198 | 325 |
206 | Ethan Clawson | Whetstone | 16 | 2416 | 151.0 | 198 | 341 |
208 | Andrew Freiburger | Olentangy Liberty | 14 | 2375 | 169.6 | 197 | 389 |
209 | Michael Goulet | Worthington Christian | 50 | 7626 | 152.5 | 196 | 365 |
209 | Carter Ellis | Hilliard Darby | 8 | 1208 | 151.0 | 196 | 388 |
209 | Zeke Sears-Giardina | Bexley | 14 | 1972 | 140.9 | 196 | 317 |
212 | Samantha Jay | Bexley | 29 | 4489 | 154.8 | 195 | 368 |
213 | Calvin Giles | Walnut Ridge | 28 | 4033 | 144.0 | 194 | 351 |
213 | Michael Farley | St. Charles | 5 | 791 | 158.2 | 194 | 357 |
215 | Stephen Turner | Northland | 20 | 2319 | 116.0 | 193 | 285 |
215 | Aaron Brooks | Centennial | 25 | 3793 | 151.7 | 193 | 373 |
215 | Cameron Wages | Westerville North | 17 | 2404 | 141.4 | 193 | 324 |
218 | Trevor Smith | Worthington Kilbourne | 40 | 5729 | 143.2 | 192 | 324 |
218 | Eli Weber | Olentangy Orange | 8 | 1162 | 145.3 | 192 | 0 |
218 | Tanner Bowman | Briggs | 23 | 3468 | 150.8 | 192 | 370 |
218 | Owen Ptak | Westerville North | 26 | 3578 | 137.6 | 192 | 383 |
218 | Sean McKeIvey | Grandview Heights | 25 | 2803 | 112.1 | 192 | 294 |
218 | Jullian Vasquez | Walnut Ridge | 28 | 3830 | 136.8 | 192 | 340 |
218 | Logan Asp | Hilliard Davidson | 6 | 976 | 162.7 | 192 | 0 |
225 | Wyatt Deringer | Marysville | 7 | 1074 | 153.4 | 191 | 330 |
225 | ashish tiwari | Mifflin | 15 | 2211 | 147.4 | 191 | 331 |
227 | Joshua King | Columbus Academy | 17 | 2208 | 129.9 | 190 | 317 |
227 | Eli Erlanger | Wellington | 28 | 3165 | 113.0 | 190 | 315 |
227 | Aikido Brisco | Westerville North | 6 | 860 | 143.3 | 190 | 350 |
227 | Jevon Gray | Worthington Christian | 31 | 4084 | 131.7 | 190 | 318 |
227 | Talin Williams | Hilliard Darby | 25 | 3661 | 146.4 | 190 | 335 |
232 | Noah Granick | Worthington Kilbourne | 3 | 483 | 161.0 | 189 | 376 |
232 | Caiden Urban | Gahanna Lincoln | 23 | 3678 | 159.9 | 189 | 345 |
232 | Michael Zesch | Bishop Watterson | 32 | 4223 | 132.0 | 189 | 345 |
232 | Adi Sadana | Columbus Academy | 26 | 3442 | 132.4 | 189 | 309 |
236 | Brian Lynch | Bishop Hartley | 28 | 4050 | 144.6 | 188 | 345 |
236 | Jayden Crenshaw | Marion Franklin | 26 | 3428 | 131.9 | 188 | 347 |
236 | Townsend Dimes | Grandview Heights | 33 | 4056 | 122.9 | 188 | 325 |
236 | Owen Hostetler | Whetstone | 26 | 3942 | 151.6 | 188 | 352 |
236 | tyree valentine | Briggs | 8 | 1219 | 152.4 | 188 | 351 |
241 | Hunter Concitis | Centennial | 23 | 2791 | 121.4 | 187 | 327 |
241 | Gavin Runkle | Centennial | 11 | 1096 | 99.6 | 187 | 194 |
241 | Lucas Meister | Thomas Worthington | 26 | 3558 | 136.9 | 187 | 337 |
241 | Luke Berridge | Hilliard Davidson | 2 | 331 | 165.5 | 187 | 331 |
245 | Seamus McCormick | Grandview Heights | 29 | 3518 | 121.3 | 186 | 297 |
245 | Ian Morrow | New Albany | 22 | 3124 | 142.0 | 186 | 334 |
245 | Jayden Parish | Whitehall Yearling | 5 | 768 | 153.6 | 186 | 370 |
245 | JD McMonagle | Bishop Watterson | 34 | 4349 | 127.9 | 186 | 314 |
249 | Daniel Boudreau | Westerville South | 12 | 1755 | 146.3 | 185 | 301 |
249 | Carter Thompson | Olentangy Berlin | 13 | 1943 | 149.5 | 185 | 328 |
249 | Brenden Cook | Westerville South | 16 | 2451 | 153.2 | 185 | 326 |
252 | Zecharaih Kim | Columbus Academy | 9 | 1207 | 134.1 | 184 | 314 |
252 | Wes Kehoe | Hamilton Township | 12 | 1725 | 143.8 | 184 | 266 |
254 | Cameron Broehl | Thomas Worthington | 8 | 1080 | 135.0 | 183 | 313 |
254 | Ryan Spurlock | Buckeye Valley | 31 | 4045 | 130.5 | 183 | 303 |
254 | Ronan Ott | Bishop Watterson | 34 | 4749 | 139.7 | 183 | 358 |
257 | Khalil Rahman | Patriot Prep | 22 | 2256 | 102.6 | 182 | 298 |
257 | Adam Rehan | Columbus Academy | 7 | 942 | 134.6 | 182 | 317 |
257 | Colton Pollock | Lancaster | 29 | 4114 | 141.9 | 182 | 342 |
260 | Andrew Stiffler | Hilliard Darby | 7 | 898 | 128.3 | 181 | 291 |
260 | Braedon Singleton | Worthington Kilbourne | 22 | 2665 | 121.1 | 181 | 285 |
260 | Isaac King | Buckeye Valley | 29 | 3861 | 133.1 | 181 | 324 |
263 | Tai’Shon Jefferson | South | 19 | 2230 | 117.4 | 180 | 300 |
263 | Jordan Harrison | South | 14 | 2024 | 144.6 | 180 | 342 |
263 | Jonathan Woolever | Whetstone | 2 | 348 | 174.0 | 180 | 348 |
266 | Caden Thomas | Delaware Hayes | 1 | 179 | 179.0 | 179 | 0 |
267 | Adkiem Parnell | Linden McKinley | 2 | 351 | 175.5 | 177 | 351 |
268 | Josh Chung | Olentangy Liberty | 6 | 868 | 144.7 | 176 | 0 |
268 | Joe Eing III | Delaware Hayes | 2 | 314 | 157.0 | 176 | 314 |
268 | Armond Vickers | Beechcroft | 26 | 3315 | 127.5 | 176 | 331 |
268 | Carsen Fraley | West | 16 | 1921 | 120.1 | 176 | 279 |
268 | Andrew Seward | East | 26 | 3214 | 123.6 | 176 | 312 |
268 | Ricky Phu | Northland | 25 | 3398 | 135.9 | 176 | 325 |
274 | Cire Badley | East | 24 | 2804 | 116.8 | 175 | 278 |
274 | David Metzler | Olentangy | 4 | 625 | 156.3 | 175 | 346 |
274 | Elijah Polintan | Olentangy Liberty | 8 | 1098 | 137.3 | 175 | 264 |
277 | Albert Munnerlyn | South | 25 | 3324 | 133.0 | 174 | 327 |
277 | Atherton Bunner | Worthington Christian | 22 | 3007 | 136.7 | 174 | 310 |
279 | Ben Gillman | Bexley | 20 | 2360 | 118.0 | 173 | 309 |
280 | Aiden Turner | Westerville Central | 21 | 3125 | 148.8 | 172 | 319 |
281 | Cody Schillaci | Whitehall Yearling | 1 | 171 | 171.0 | 171 | 0 |
281 | Andrew Yang | Worthington Kilbourne | 31 | 4126 | 133.1 | 171 | 328 |
281 | Ryan Bassetti | Bishop Hartley | 26 | 3064 | 117.9 | 171 | 303 |
281 | Colby Rowe | Gahanna Lincoln | 5 | 733 | 146.6 | 171 | 0 |
285 | Mason McClellan | Pickerington Central | 5 | 797 | 159.4 | 170 | 0 |
285 | Xavier Echenrode | Olentangy Berlin | 9 | 1260 | 140.0 | 170 | 308 |
285 | Liam Moore | Centennial | 24 | 3015 | 125.6 | 170 | 298 |
285 | Jaylin Garel | Northland | 33 | 4073 | 123.4 | 170 | 314 |
285 | David Flores | Bishop Hartley | 19 | 2393 | 126.0 | 170 | 318 |
290 | Samuel Terry | East | 28 | 3432 | 122.6 | 169 | 291 |
290 | Anthony Aaron | Walnut Ridge | 7 | 926 | 132.3 | 169 | 304 |
290 | Reece Higgins | South | 29 | 3489 | 120.3 | 169 | 328 |
293 | Dominic Hernandez | Columbus International | 18 | 1906 | 105.9 | 168 | 260 |
294 | Umanga Chamlagai | Northland | 23 | 2426 | 105.5 | 167 | 245 |
294 | Jack Cseplo | Dublin Jerome | 34 | 4314 | 126.9 | 167 | 328 |
296 | Andre Claude | South | 20 | 2376 | 118.8 | 166 | 317 |
296 | Wolfe Love | Linden McKinley | 2 | 321 | 160.5 | 166 | 321 |
296 | Emerson Sonner | Whetstone | 1 | 166 | 166.0 | 166 | 0 |
296 | Kirk Hames | Worthington Christian | 2 | 231 | 115.5 | 166 | 0 |
300 | Ted Welsch | St. Charles | 2 | 297 | 148.5 | 164 | 297 |
300 | Tim Kim | Hilliard Bradley | 2 | 316 | 158.0 | 164 | 316 |
302 | Broderick Raabe | Dublin Scioto | 1 | 163 | 163.0 | 163 | 0 |
303 | Collin Roberts | Dublin Jerome | 24 | 2574 | 107.3 | 162 | 301 |
303 | Joshua Goshay | Beechcroft | 7 | 864 | 123.4 | 162 | 295 |
303 | Graydon Kappes | New Albany | 19 | 2324 | 122.3 | 162 | 320 |
303 | Caden Barrow | Olentangy | 9 | 1212 | 134.7 | 162 | 0 |
307 | Hudson Deere | Westerville South | 6 | 800 | 133.3 | 161 | 290 |
308 | AJ Milligan Ramos | Columbus International | 20 | 2132 | 106.6 | 160 | 259 |
308 | Corey Fontalbert | Centennial | 13 | 1727 | 132.9 | 160 | 298 |
308 | baker game | Eastmoor Academy | 6 | 683 | 113.8 | 160 | 206 |
308 | Keifer Young | Whetstone | 1 | 160 | 160.0 | 160 | 0 |
308 | Griffin Rosinski | Grandview Heights | 12 | 1525 | 127.1 | 160 | 273 |
313 | Ryan Frase | Buckeye Valley | 11 | 1377 | 125.2 | 159 | 263 |
313 | Kameron Grayson | Groveport Madison | 4 | 515 | 128.8 | 159 | 232 |
313 | Judah Lindsay | Worthington Christian | 12 | 1447 | 120.6 | 159 | 0 |
316 | Ben Carini | Grandview Heights | 31 | 3322 | 107.2 | 158 | 263 |
317 | SUB SUB | Pickerington North | 3 | 403 | 134.3 | 157 | 0 |
317 | Sub #1 Sub | Whitehall Yearling | 4 | 524 | 131.0 | 157 | 0 |
319 | Bryan Schwab | Bishop Ready | 2 | 310 | 155.0 | 156 | 0 |
319 | saline monger | Mifflin | 10 | 1339 | 133.9 | 156 | 288 |
319 | Aaron Ray | Eastmoor Academy | 2 | 304 | 152.0 | 156 | 304 |
322 | Joshua Kim | Northland | 9 | 1076 | 119.6 | 155 | 0 |
322 | Hayden Davis | Hilliard Davidson | 2 | 303 | 151.5 | 155 | 303 |
324 | Colin Wagner | Whetstone | 2 | 284 | 142.0 | 154 | 0 |
324 | Alden Lippman | Bexley | 6 | 693 | 115.5 | 154 | 283 |
324 | TVHS SUBSCORE | Teays Valley | 4 | 503 | 125.8 | 154 | 0 |
327 | Jaydens Foster | West | 16 | 1866 | 116.6 | 152 | 274 |
327 | Marquis Thomas | Eastmoor Academy | 9 | 872 | 96.9 | 152 | 260 |
327 | Teyvionn Scott | Whitehall Yearling | 1 | 152 | 152.0 | 152 | 0 |
327 | Nickolas Sturtz | South | 14 | 1310 | 93.6 | 152 | 198 |
327 | Akhil Chodankar | Dublin Jerome | 10 | 1256 | 125.6 | 152 | 278 |
332 | Victor Gavina | Briggs | 11 | 1281 | 116.5 | 151 | 279 |
332 | Sadiq Ricket | Marion Franklin | 7 | 878 | 125.4 | 151 | 272 |
332 | Austin Weitz | Hilliard Bradley | 5 | 667 | 133.4 | 151 | 290 |
335 | Two Sub | Hilliard Davidson | 1 | 150 | 150.0 | 150 | 0 |
335 | Dolan McElroy | Thomas Worthington | 4 | 471 | 117.8 | 150 | 291 |
335 | Garrett Irvine | Big Walnut | 2 | 290 | 145.0 | 150 | 0 |
338 | Carter Persinger | Lancaster | 10 | 1199 | 119.9 | 149 | 294 |
338 | xander kingery | Mifflin | 13 | 1312 | 100.9 | 149 | 251 |
338 | Riley Holbrooks | St. Francis DeSales | 21 | 2338 | 111.3 | 149 | 248 |
341 | Kashmier Hill | Whitehall Yearling | 1 | 148 | 148.0 | 148 | 0 |
341 | Colin Harrison | Columbus Academy | 23 | 2894 | 125.8 | 148 | 281 |
341 | Bo Ruggiero | Reynoldsburg | 2 | 259 | 129.5 | 148 | 259 |
341 | Michael LaRowe | Bishop Watterson | 34 | 3222 | 94.8 | 148 | 251 |
345 | Derick Morse | Groveport Madison | 2 | 263 | 131.5 | 147 | 263 |
345 | Ariyana Rex | Patriot Prep | 22 | 1964 | 89.3 | 147 | 264 |
345 | Cody Milliken | Delaware Hayes | 3 | 370 | 123.3 | 147 | 0 |
345 | Justyn Bernard | Marysville | 3 | 392 | 130.7 | 147 | 245 |
345 | Marquis Hunter | Walnut Ridge | 9 | 874 | 97.1 | 147 | 241 |
345 | Michael Logar | Dublin Scioto | 1 | 147 | 147.0 | 147 | 0 |
345 | Zaki Djafi | Wellington | 19 | 2058 | 108.3 | 147 | 250 |
345 | Josh Piko | Hilliard Darby | 5 | 651 | 130.2 | 147 | 0 |
345 | Kevin Thomas | Groveport Madison | 2 | 288 | 144.0 | 147 | 288 |
345 | Issac Gilmore | Olentangy Berlin | 5 | 633 | 126.6 | 147 | 272 |
355 | Adam Harrington | Dublin Scioto | 2 | 281 | 140.5 | 146 | 281 |
355 | Rowan Fleming | Thomas Worthington | 3 | 388 | 129.3 | 146 | 242 |
355 | Coty Day | West | 16 | 1634 | 102.1 | 146 | 235 |
358 | Jude Bush | Africentric | 22 | 2554 | 116.1 | 145 | 283 |
358 | Evan Stiverson | Hilliard Bradley | 2 | 282 | 141.0 | 145 | 0 |
360 | A'Choice Pierce | Beechcroft | 15 | 1603 | 106.9 | 144 | 251 |
360 | Faith Clapsaddle | Westerville North | 2 | 270 | 135.0 | 144 | 270 |
362 | Dayquan Weaver | Linden McKinley | 1 | 142 | 142.0 | 142 | 0 |
362 | godwin frimpong | Mifflin | 17 | 1705 | 100.3 | 142 | 248 |
364 | Ryan Volosky | Northland | 30 | 3233 | 107.8 | 141 | 259 |
364 | One Sub | Hilliard Davidson | 3 | 400 | 133.3 | 141 | 0 |
366 | Ashton Schlueb | Bishop Ready | 2 | 267 | 133.5 | 140 | 0 |
366 | Damien Fox | West | 8 | 821 | 102.6 | 140 | 232 |
368 | Kaden Spaulding | Marion Franklin | 7 | 785 | 112.1 | 139 | 224 |
369 | Hasan Ahmed | Northland | 16 | 1690 | 105.6 | 138 | 249 |
369 | Jordan Ayers | Columbus International | 18 | 1734 | 96.3 | 138 | 256 |
371 | Felix Gonzalez | Linden McKinley | 2 | 267 | 133.5 | 137 | 267 |
372 | Ian Roy | Bexley | 3 | 368 | 122.7 | 136 | 261 |
372 | Jordan Pierce | St. Francis DeSales | 17 | 1731 | 101.8 | 136 | 195 |
372 | Brady Mayes | Buckeye Valley | 4 | 404 | 101.0 | 136 | 180 |
375 | Nick Held | Bishop Hartley | 11 | 1206 | 109.6 | 135 | 263 |
376 | Aemon Quick | Whetstone | 1 | 134 | 134.0 | 134 | 0 |
376 | ONE SUB | Westerville South | 1 | 134 | 134.0 | 134 | 0 |
376 | Justus Courtright | Worthington Christian | 4 | 412 | 103.0 | 134 | 0 |
376 | Holden Adkinson | Wellington | 9 | 995 | 110.6 | 134 | 181 |
380 | Brenden Mills-Monohon | Lancaster | 12 | 1356 | 113.0 | 133 | 241 |
380 | Isaiah Brady | St. Charles | 1 | 133 | 133.0 | 133 | 0 |
380 | Hayden Entingh | Beechcroft | 6 | 579 | 96.5 | 133 | 0 |
383 | Jack Westergaard | Bexley | 3 | 318 | 106.0 | 130 | 0 |
383 | Corey Morris | Eastmoor Academy | 8 | 849 | 106.1 | 130 | 233 |
385 | Jewell Jackson | East | 4 | 440 | 110.0 | 128 | 230 |
386 | Dominick Gnecchi | Lancaster | 2 | 221 | 110.5 | 127 | 221 |
387 | Quincy Robinson | West | 15 | 1308 | 87.2 | 126 | 222 |
387 | Ben Turek | Bishop Ready | 3 | 294 | 98.0 | 126 | 0 |
387 | Olando Epps | Groveport Madison | 2 | 238 | 119.0 | 126 | 238 |
387 | Michael Wagner | St. Charles | 1 | 126 | 126.0 | 126 | 0 |
387 | James Jones IV | Olentangy Liberty | 1 | 126 | 126.0 | 126 | 0 |
392 | Ian Shek | Dublin Jerome | 7 | 793 | 113.3 | 125 | 244 |
392 | Elyjah Bonner-Davis | Eastmoor Academy | 3 | 260 | 86.7 | 125 | 174 |
392 | Ahmed Ahmed | Northland | 6 | 509 | 84.8 | 125 | 0 |
392 | Matthew Stucke | New Albany | 2 | 240 | 120.0 | 125 | 0 |
396 | Zyikerry Rogers | Beechcroft | 6 | 589 | 98.2 | 124 | 205 |
396 | Ezra Tippery-McCartney | Centennial | 14 | 1253 | 89.5 | 124 | 232 |
398 | Max Badertscher | St. Charles | 1 | 123 | 123.0 | 123 | 0 |
399 | Joseph Eing III | Delaware Hayes | 1 | 122 | 122.0 | 122 | 0 |
399 | Christopher Wilson | Briggs | 3 | 338 | 112.7 | 122 | 0 |
401 | Sub #2 Sub | Whitehall Yearling | 2 | 222 | 111.0 | 121 | 0 |
402 | Caleb Hale | Columbus International | 4 | 353 | 88.3 | 119 | 210 |
403 | Marshall McGraw | Centennial | 16 | 1444 | 90.3 | 118 | 219 |
404 | Gregory Cooper | Africentric | 12 | 1174 | 97.8 | 117 | 206 |
404 | Richard Dininni | St. Charles | 1 | 117 | 117.0 | 117 | 0 |
404 | Curtis Johnson | Africentric | 10 | 927 | 92.7 | 117 | 205 |
407 | Brendan Reardon | Worthington Kilbourne | 15 | 1240 | 82.7 | 116 | 0 |
408 | Mario Blount Jr. | Eastmoor Academy | 5 | 383 | 76.6 | 114 | 191 |
408 | Asher Lanning | Hilliard Darby | 1 | 114 | 114.0 | 114 | 0 |
408 | Carter Barnett | Buckeye Valley | 3 | 316 | 105.3 | 114 | 0 |
411 | Derkar Jenkins | Patriot Prep | 24 | 2019 | 84.1 | 113 | 200 |
411 | Greg Staples | Eastmoor Academy | 4 | 424 | 106.0 | 113 | 217 |
413 | Madisyn Kunce | Patriot Prep | 13 | 1206 | 92.8 | 112 | 210 |
413 | Jayden Whaley | Eastmoor Academy | 4 | 341 | 85.3 | 112 | 186 |
415 | Alex Caton | Thomas Worthington | 4 | 394 | 98.5 | 111 | 0 |
416 | William Hertzel | St. Charles | 1 | 110 | 110.0 | 110 | 0 |
416 | Gabe Achtmann | Olentangy | 3 | 321 | 107.0 | 110 | 0 |
416 | mike awaga | Mifflin | 15 | 1198 | 79.9 | 110 | 170 |
419 | Shawn Huntzinger | Whetstone | 1 | 109 | 109.0 | 109 | 0 |
420 | Ethan Kuehnle | New Albany | 3 | 312 | 104.0 | 107 | 0 |
420 | Hayden Kernosky | Bishop Ready | 1 | 107 | 107.0 | 107 | 0 |
420 | Suhas Beeravelli | Dublin Jerome | 2 | 204 | 102.0 | 107 | 204 |
420 | Logan Wikoff | Delaware Hayes | 2 | 209 | 104.5 | 107 | 209 |
424 | Soren Larsen | Grandview Heights | 8 | 702 | 87.8 | 106 | 191 |
425 | Tershawn Jennings | South | 2 | 166 | 83.0 | 105 | 0 |
426 | Shaun Mampe | Buckeye Valley | 3 | 290 | 96.7 | 104 | 0 |
427 | Hayden Estes | Hilliard Darby | 1 | 103 | 103.0 | 103 | 0 |
427 | Santerio Carter | Africentric | 18 | 1086 | 60.3 | 103 | 150 |
427 | Sub 1 | Hilliard Bradley | 2 | 206 | 103.0 | 103 | 0 |
430 | jaxon fletcher | Mifflin | 13 | 986 | 75.9 | 101 | 182 |
430 | Angel Torres Lopez | Columbus International | 19 | 1579 | 83.1 | 101 | 192 |
432 | yusef hassan | Mifflin | 3 | 216 | 72.0 | 100 | 0 |
433 | maximus jones | Mifflin | 2 | 166 | 83.0 | 99 | 0 |
433 | Noah Smith | St. Charles | 1 | 99 | 99.0 | 99 | 0 |
435 | Josh Rowell | Westerville North | 2 | 192 | 96.0 | 97 | 192 |
436 | Kha-lee Curtis | Africentric | 20 | 1493 | 74.7 | 96 | 190 |
436 | Israel Rozzelle | Walnut Ridge | 2 | 190 | 95.0 | 96 | 0 |
438 | Jayana Watkins | Linden McKinley | 2 | 188 | 94.0 | 95 | 188 |
439 | Brant Smith | Wellington | 2 | 175 | 87.5 | 94 | 175 |
439 | BH Sub | Bishop Hartley | 1 | 94 | 94.0 | 94 | 0 |
441 | Josh Johansson | Buckeye Valley | 2 | 181 | 90.5 | 93 | 0 |
441 | Brendan Stultz | Delaware Hayes | 2 | 172 | 86.0 | 93 | 172 |
443 | Ethan Martindale | Delaware Hayes | 1 | 92 | 92.0 | 92 | 0 |
443 | Alex Dutton | Bexley | 1 | 92 | 92.0 | 92 | 0 |
445 | Malik White | East | 2 | 168 | 84.0 | 91 | 168 |
445 | Ace Hoylman | Bishop Hartley | 2 | 149 | 74.5 | 91 | 0 |
447 | Christopher Lopez | Columbus International | 13 | 916 | 70.5 | 90 | 157 |
448 | Kenneth Calhoun | Eastmoor Academy | 5 | 391 | 78.2 | 88 | 155 |
449 | Brady Cooke | St. Charles | 1 | 87 | 87.0 | 87 | 0 |
449 | Logan Hunter | Hilliard Darby | 1 | 87 | 87.0 | 87 | 0 |
451 | Steven Dada | Whetstone | 1 | 86 | 86.0 | 86 | 0 |
451 | Marcus Cookley | Linden McKinley | 1 | 86 | 86.0 | 86 | 0 |
453 | Benjamin Robles-Rico | West | 9 | 613 | 68.1 | 82 | 144 |
453 | Petros Yohannes | Bishop Hartley | 4 | 239 | 59.8 | 82 | 0 |
453 | Mauricio Langarica Juarez | Patriot Prep | 9 | 449 | 49.9 | 82 | 143 |
456 | Sub Game | Northland | 3 | 229 | 76.3 | 81 | 0 |
457 | Matt Riegert | Thomas Worthington | 1 | 75 | 75.0 | 75 | 0 |
458 | Nicholas Nalley | Africentric | 16 | 864 | 54.0 | 69 | 127 |
459 | Daylan Ware | South | 1 | 61 | 61.0 | 61 | 0 |
460 | Jibrail Jones | West | 1 | 54 | 54.0 | 54 | 0 |