Central Ohio High School Bowling Conference
Boys Bowling - Individual Statistics
Individual Leaders - All Games | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NAME | SCHOOL | G | PINS | AVG | HIGH | SERIES HIGH | |
1 | Callan VanScyoc | Westerville South | 47 | 9241 | 196.6 | 266 | 436 |
2 | Russell Orris | Teays Valley | 48 | 9228 | 192.3 | 247 | 418 |
3 | Jacob Thompson | Teays Valley | 48 | 9049 | 188.5 | 266 | 427 |
4 | Colton Rice | Westerville South | 45 | 8935 | 198.6 | 259 | 440 |
5 | Cameron Voigt | Westerville South | 46 | 8847 | 192.3 | 288 | 473 |
6 | Michael Lamar | Olentangy | 43 | 8717 | 202.7 | 278 | 461 |
7 | Dillon Murfield | Delaware Hayes | 42 | 8552 | 203.6 | 287 | 520 |
8 | Nathan Minzler | Gahanna Lincoln | 42 | 8406 | 200.1 | 300 | 480 |
9 | Wesley Minke | Westerville Central | 40 | 8388 | 209.7 | 289 | 510 |
10 | Devon Richardson | Westerville Central | 39 | 8228 | 211.0 | 299 | 484 |
11 | Caleb Slagle | Worthington Christian | 46 | 8178 | 177.8 | 253 | 444 |
12 | JOHNNY LEMASTER | Big Walnut | 42 | 7955 | 189.4 | 257 | 480 |
13 | DeAndre Quiero | Gahanna Lincoln | 41 | 7703 | 187.9 | 268 | 443 |
14 | Andrew Ladd | Eastmoor Academy | 40 | 7645 | 191.1 | 248 | 457 |
15 | zach tompkins | Marysville | 38 | 7606 | 200.2 | 300 | 491 |
16 | Howard Gay | Eastmoor Academy | 40 | 7563 | 189.1 | 235 | 443 |
17 | Tyler McMaster | Olentangy | 39 | 7548 | 193.5 | 268 | 459 |
18 | Hunter McKnight | Gahanna Lincoln | 41 | 7519 | 183.4 | 247 | 481 |
19 | BRYAN MENGEL | Big Walnut | 41 | 7503 | 183.0 | 252 | 459 |
20 | JACOB BOWENS | Big Walnut | 40 | 7341 | 183.5 | 263 | 439 |
21 | John Catanzarite | Worthington Kilbourne | 40 | 7312 | 182.8 | 235 | 437 |
22 | Spencer Watson | Gahanna Lincoln | 40 | 7200 | 180.0 | 245 | 422 |
23 | Mason Ferguson | Eastmoor Academy | 39 | 7078 | 181.5 | 255 | 459 |
24 | Nick Owsiak | Westerville Central | 35 | 6978 | 199.4 | 256 | 424 |
25 | landon winfield | Marysville | 37 | 6927 | 187.2 | 279 | 492 |
26 | Chase Young | Teays Valley | 39 | 6917 | 177.4 | 257 | 456 |
27 | Montana Svoboda | Westerville South | 39 | 6867 | 176.1 | 266 | 407 |
28 | Jake Norz | Olentangy Orange | 39 | 6838 | 175.3 | 247 | 397 |
29 | Brendan Tansky | Olentangy Orange | 38 | 6827 | 179.7 | 236 | 391 |
30 | Nick Madaris | Olentangy | 37 | 6807 | 184.0 | 255 | 469 |
31 | Isaiah Thomas | St. Francis DeSales | 37 | 6793 | 183.6 | 236 | 447 |
32 | Garrett Rowda | Worthington Christian | 42 | 6744 | 160.6 | 222 | 442 |
33 | Donovan Rossette | Worthington Kilbourne | 39 | 6665 | 170.9 | 243 | 442 |
34 | Dale Barker | Marysville | 36 | 6651 | 184.8 | 289 | 494 |
35 | Shaun Bendele | Delaware Hayes | 41 | 6633 | 161.8 | 213 | 418 |
35 | Tanner Davidson | Olentangy Orange | 39 | 6633 | 170.1 | 224 | 403 |
37 | Malik Brown | Westerville Central | 33 | 6607 | 200.2 | 290 | 525 |
38 | Jacob Burre | Olentangy Orange | 38 | 6596 | 173.6 | 256 | 409 |
39 | kayla helton | Marysville | 35 | 6547 | 187.1 | 255 | 437 |
40 | Ahmed Mohiuddin | Olentangy | 36 | 6522 | 181.2 | 278 | 502 |
41 | Anthony Metnes | Bishop Hartley | 33 | 6465 | 195.9 | 279 | 443 |
42 | James Pappas | Briggs | 28 | 6464 | 230.9 | 300 | 548 |
43 | Amari Patterson | Eastmoor Academy | 39 | 6401 | 164.1 | 218 | 377 |
44 | Talon Coffee | Delaware Hayes | 38 | 6393 | 168.2 | 239 | 434 |
45 | Connor Burke | Worthington Kilbourne | 37 | 6364 | 172.0 | 255 | 431 |
46 | Logan Wright | Olentangy Berlin | 41 | 6343 | 154.7 | 202 | 382 |
47 | Brandon Dever | Hilliard Bradley | 36 | 6322 | 175.6 | 232 | 446 |
48 | Tristan Mathis | Westerville South | 36 | 6268 | 174.1 | 247 | 424 |
49 | Noah Johnson | Olentangy | 35 | 6210 | 177.4 | 245 | 449 |
50 | Zachery Gonzalez | Westerville Central | 33 | 6204 | 188.0 | 268 | 490 |
51 | Victor Jackson | Bishop Hartley | 33 | 6081 | 184.3 | 257 | 445 |
52 | Mason Marsh | Worthington Christian | 36 | 6070 | 168.6 | 266 | 457 |
53 | Hunter Kraft | Olentangy Berlin | 41 | 6061 | 147.8 | 196 | 379 |
54 | Noah Dirscherl | Worthington Christian | 40 | 6045 | 151.1 | 198 | 344 |
55 | Cole Niemantsverdriet | Worthington Kilbourne | 39 | 6038 | 154.8 | 216 | 378 |
56 | Dominick Koeth | St. Charles | 34 | 6036 | 177.5 | 231 | 416 |
57 | Nate Johnson | Thomas Worthington | 31 | 6019 | 194.2 | 268 | 434 |
58 | Michael Collins | Teays Valley | 35 | 5999 | 171.4 | 268 | 450 |
59 | Grant Kresina | New Albany | 33 | 5953 | 180.4 | 258 | 448 |
60 | Bryan Ritzler | St. Francis DeSales | 31 | 5926 | 191.2 | 289 | 491 |
61 | Nick Bateson | Olentangy Liberty | 35 | 5807 | 165.9 | 212 | 384 |
62 | Jason Kefauver | Whitehall Yearling | 29 | 5733 | 197.7 | 251 | 449 |
63 | Luka Srsic | Thomas Worthington | 31 | 5730 | 184.8 | 231 | 431 |
64 | Jacoby Oliverio | Olentangy Berlin | 39 | 5706 | 146.3 | 190 | 357 |
65 | Brandon Shaw | Whitehall Yearling | 29 | 5645 | 194.7 | 256 | 464 |
66 | Zander Dietz | Hilliard Bradley | 35 | 5638 | 161.1 | 212 | 383 |
67 | Erin Hoover | Big Walnut | 31 | 5610 | 181.0 | 235 | 454 |
68 | Mason D'Amore | Olentangy Berlin | 40 | 5494 | 137.4 | 196 | 365 |
69 | Josh Larsen | Hilliard Darby | 28 | 5481 | 195.8 | 258 | 479 |
70 | Elliot Greer | New Albany | 33 | 5477 | 166.0 | 240 | 454 |
71 | Logan Gapen | Reynoldsburg | 26 | 5399 | 207.7 | 268 | 471 |
72 | Andrew Holycross | Olentangy Liberty | 33 | 5262 | 159.5 | 230 | 380 |
73 | Grant Flory | St. Charles | 27 | 5198 | 192.5 | 254 | 451 |
74 | Ryan Ho | New Albany | 35 | 5162 | 147.5 | 216 | 416 |
75 | William Mcafee-Witherspoon | St. Francis DeSales | 30 | 5132 | 171.1 | 234 | 462 |
76 | Health Tucker | Delaware Hayes | 33 | 5078 | 153.9 | 214 | 383 |
77 | Seth Payton | Bishop Watterson | 31 | 5051 | 162.9 | 227 | 418 |
78 | Bryce Kale | Lancaster | 27 | 4997 | 185.1 | 256 | 444 |
79 | Taven Holcomb | Thomas Worthington | 29 | 4995 | 172.2 | 256 | 468 |
80 | BRAYDEN BUCHS | Big Walnut | 31 | 4931 | 159.1 | 236 | 407 |
81 | Colby Sutherland | Worthington Kilbourne | 29 | 4878 | 168.2 | 246 | 412 |
82 | Luke Jahn | Bishop Ready | 34 | 4855 | 142.8 | 214 | 346 |
83 | James Jackson | St. Francis DeSales | 27 | 4849 | 179.6 | 236 | 391 |
84 | Justin Turnau | Pickerington North | 24 | 4843 | 201.8 | 261 | 485 |
85 | Jack Anderson | St. Charles | 29 | 4822 | 166.3 | 213 | 424 |
86 | Brody Moore | Olentangy Berlin | 38 | 4789 | 126.0 | 175 | 298 |
87 | Jonathan Pratt | Westerville North | 28 | 4784 | 170.9 | 222 | 401 |
88 | Steven Vance | Pickerington North | 24 | 4773 | 198.9 | 247 | 440 |
89 | Aaron Holley | Northland | 26 | 4760 | 183.1 | 243 | 425 |
90 | Michael Dray | Teays Valley | 31 | 4754 | 153.4 | 209 | 363 |
91 | Nicki Curran | Hilliard Bradley | 31 | 4743 | 153.0 | 213 | 382 |
92 | Noble Conn | New Albany | 32 | 4728 | 147.8 | 209 | 367 |
93 | Owen Chisley | Reynoldsburg | 25 | 4698 | 187.9 | 268 | 472 |
94 | Jason Sturgell | Westerville North | 28 | 4686 | 167.4 | 202 | 386 |
95 | Nathan Vokac | Whetstone | 28 | 4672 | 166.9 | 237 | 404 |
96 | Anourack Mahathirath | Eastmoor Academy | 32 | 4653 | 145.4 | 201 | 349 |
97 | Reece Collins | Beechcroft | 24 | 4649 | 193.7 | 300 | 540 |
98 | Mason Bowers | Hilliard Darby | 25 | 4647 | 185.9 | 295 | 473 |
99 | Victor Waitkus | Whetstone | 28 | 4608 | 164.6 | 203 | 369 |
100 | Adam Coffel | Lancaster | 24 | 4520 | 188.3 | 267 | 520 |
101 | Jaylen Clark | Gahanna Lincoln | 24 | 4510 | 187.9 | 253 | 431 |
102 | Jonah Varian | Worthington Christian | 30 | 4506 | 150.2 | 209 | 359 |
103 | Jadin Mumaw | Olentangy Liberty | 32 | 4458 | 139.3 | 225 | 447 |
104 | Will Liberto | Hilliard Bradley | 31 | 4445 | 143.4 | 221 | 370 |
105 | Tyler Roberts | Bexley | 24 | 4370 | 182.1 | 256 | 439 |
106 | Nick Carter | Hilliard Darby | 23 | 4358 | 189.5 | 278 | 463 |
107 | Tyler Lumbard | Briggs | 27 | 4333 | 160.5 | 200 | 384 |
107 | cris weatherly | Reynoldsburg | 23 | 4333 | 188.4 | 269 | 505 |
109 | matthew santurello | Independence | 22 | 4323 | 196.5 | 266 | 465 |
110 | Finn Hardenbergh | Bishop Ready | 31 | 4318 | 139.3 | 191 | 347 |
111 | Andrew Swift | St. Francis DeSales | 22 | 4291 | 195.1 | 244 | 416 |
112 | Josh Jones | Whetstone | 26 | 4277 | 164.5 | 203 | 399 |
113 | Dalton Cararo | Gahanna Lincoln | 22 | 4239 | 192.7 | 276 | 505 |
114 | Will Stevens | Whetstone | 27 | 4204 | 155.7 | 199 | 383 |
115 | Eddie Beekman | Lancaster | 24 | 4199 | 175.0 | 237 | 402 |
116 | Will Mueller | Westerville North | 26 | 4181 | 160.8 | 194 | 382 |
117 | Jack Shisler | Bishop Hartley | 26 | 4159 | 160.0 | 225 | 366 |
118 | Matthew Lawrence | Olentangy Liberty | 29 | 4144 | 142.9 | 210 | 319 |
119 | Ayden Jordan | Bishop Hartley | 27 | 4141 | 153.4 | 242 | 405 |
120 | Andrew Scott | Lancaster | 22 | 4133 | 187.9 | 253 | 394 |
121 | Naseer Broadnax | Northland | 26 | 4129 | 158.8 | 212 | 370 |
122 | Miracle Williams | Bexley | 26 | 4127 | 158.7 | 222 | 438 |
123 | Grayson Hollaway | Hilliard Davidson | 22 | 4125 | 187.5 | 256 | 456 |
124 | Zachary Craigo | Haugland | 26 | 4123 | 158.6 | 212 | 378 |
125 | Anthony Mirisola | Teays Valley | 26 | 4117 | 158.4 | 202 | 355 |
126 | Tyler Robinson | Reynoldsburg | 23 | 4073 | 177.1 | 236 | 429 |
127 | Zach Jahn | Bishop Ready | 29 | 4057 | 139.9 | 185 | 322 |
128 | Joe Thies | Centennial | 22 | 4050 | 184.1 | 267 | 453 |
129 | Elias Rozzelle | Whitehall Yearling | 26 | 4044 | 155.5 | 206 | 375 |
130 | Alex Sarakinakis | Westerville North | 28 | 4015 | 143.4 | 193 | 361 |
131 | Marcus Turner | Olentangy Orange | 25 | 3990 | 159.6 | 213 | 372 |
132 | Brenden Sheehan | Olentangy Liberty | 27 | 3982 | 147.5 | 199 | 327 |
133 | William Lawson | Groveport Madison | 24 | 3967 | 165.3 | 209 | 408 |
134 | Andrew Zigarevich | Beechcroft | 24 | 3958 | 164.9 | 255 | 427 |
135 | Brody Crowder | Delaware Hayes | 26 | 3947 | 151.8 | 220 | 369 |
135 | Kevin Mills | Walnut Ridge | 24 | 3947 | 164.5 | 234 | 415 |
137 | Grant Gilkey | Pickerington Central | 24 | 3943 | 164.3 | 234 | 390 |
138 | Luke Berlin | Grandview Heights | 22 | 3915 | 178.0 | 214 | 404 |
139 | Dylan Seesholtz | Lancaster | 23 | 3868 | 168.2 | 236 | 360 |
140 | Kyle Mace | Pickerington North | 23 | 3843 | 167.1 | 245 | 440 |
141 | Alex Zumock | Pickerington North | 22 | 3831 | 174.1 | 234 | 411 |
142 | Jack Kish | Bishop Watterson | 30 | 3822 | 127.4 | 193 | 376 |
143 | Jeremiah Delong | Groveport Madison | 23 | 3803 | 165.4 | 213 | 408 |
144 | Evan Tailford | Pickerington Central | 24 | 3782 | 157.6 | 233 | 360 |
145 | Jamison Stoniosis | Pickerington Central | 24 | 3759 | 156.6 | 210 | 389 |
146 | Ethan Yurko | Pickerington North | 21 | 3750 | 178.6 | 226 | 400 |
147 | raghib ahmad | Mifflin | 24 | 3727 | 155.3 | 202 | 369 |
148 | Nathan McGrath | Whitehall Yearling | 26 | 3715 | 142.9 | 201 | 331 |
149 | Noah Gangloff | Grandview Heights | 22 | 3681 | 167.3 | 224 | 402 |
150 | Andrew Grosko | Bishop Hartley | 24 | 3635 | 151.5 | 214 | 373 |
151 | Travis Allasi | Pickerington Central | 21 | 3634 | 173.1 | 231 | 399 |
152 | Jacob Garland | Bishop Watterson | 29 | 3626 | 125.0 | 176 | 344 |
153 | Chase Miles | Hilliard Davidson | 22 | 3621 | 164.6 | 211 | 356 |
154 | Jamell Mitchell | Groveport Madison | 24 | 3579 | 149.1 | 201 | 357 |
155 | Jeremiah Slonaker | Groveport Madison | 22 | 3557 | 161.7 | 232 | 414 |
156 | Christian Kirton | Pickerington Central | 22 | 3556 | 161.6 | 223 | 403 |
157 | josh geer | Marysville | 23 | 3518 | 153.0 | 208 | 348 |
158 | Vincent Foresta | St. Charles | 23 | 3457 | 150.3 | 201 | 361 |
159 | Dino Colasurd | St. Charles | 22 | 3431 | 156.0 | 203 | 394 |
160 | Sabashton Ferguson | Groveport Madison | 22 | 3430 | 155.9 | 230 | 393 |
161 | Zack Smock | Westerville Central | 18 | 3375 | 187.5 | 279 | 0 |
162 | Ethan Griffin | Linden McKinley | 22 | 3364 | 152.9 | 204 | 361 |
163 | Dallas Welch | Marion Franklin | 24 | 3341 | 139.2 | 199 | 367 |
164 | Jamar Ott | Walnut Ridge | 24 | 3313 | 138.0 | 206 | 353 |
165 | Damon Jolly | New Albany | 24 | 3297 | 137.4 | 194 | 361 |
166 | Vincent White | Columbus Academy | 23 | 3291 | 143.1 | 211 | 362 |
167 | Preston Woodrum | Worthington Kilbourne | 21 | 3290 | 156.7 | 210 | 367 |
168 | Ali Mojtabaei | Beechcroft | 24 | 3271 | 136.3 | 220 | 407 |
169 | Jeremiah Fannin | West | 22 | 3264 | 148.4 | 201 | 358 |
170 | Ethan Moore | Westerville North | 28 | 3252 | 116.1 | 179 | 316 |
171 | Peter Assaf | Bishop Watterson | 27 | 3247 | 120.3 | 170 | 325 |
172 | Ben Jenkins | Hilliard Bradley | 23 | 3234 | 140.6 | 212 | 331 |
173 | David Maleh | Hilliard Darby | 17 | 3232 | 190.1 | 233 | 445 |
174 | Aaron King | Bishop Ready | 24 | 3230 | 134.6 | 171 | 315 |
175 | Brandon Hall | Marion Franklin | 24 | 3226 | 134.4 | 200 | 348 |
175 | Zach Herman | Bexley | 21 | 3226 | 153.6 | 200 | 362 |
177 | AJ Grumbling | Centennial | 20 | 3217 | 160.9 | 211 | 390 |
178 | John Longar | Whetstone | 20 | 3196 | 159.8 | 190 | 354 |
179 | Jake Morgan | Village Academy | 25 | 3102 | 124.1 | 172 | 313 |
180 | Gideon Adjei | Beechcroft | 22 | 3024 | 137.5 | 193 | 356 |
181 | Ryan Reagan | Columbus Academy | 23 | 3008 | 130.8 | 167 | 319 |
182 | Mycah Jordan | Beechcroft | 20 | 2996 | 149.8 | 207 | 367 |
183 | Connor Lawson | Worthington Christian | 23 | 2994 | 130.2 | 172 | 318 |
184 | cameron brosious | Reynoldsburg | 15 | 2946 | 196.4 | 246 | 448 |
185 | Dominic Williams | Hilliard Davidson | 18 | 2876 | 159.8 | 197 | 379 |
186 | Brady ingland | Hilliard Davidson | 20 | 2846 | 142.3 | 222 | 360 |
187 | Marcus Ray | St. Francis DeSales | 21 | 2820 | 134.3 | 160 | 282 |
188 | Hunter Ford | South | 24 | 2812 | 117.2 | 161 | 272 |
189 | Nicolas Loudener | Centennial | 18 | 2803 | 155.7 | 201 | 359 |
190 | Wesley Hendricks | Bishop Ready | 24 | 2780 | 115.8 | 146 | 282 |
191 | Jack Greer | Grandview Heights | 20 | 2740 | 137.0 | 175 | 305 |
192 | Daylon Powell | Marion Franklin | 22 | 2732 | 124.2 | 168 | 318 |
193 | Michael Hoffman | Columbus Academy | 21 | 2724 | 129.7 | 180 | 334 |
194 | Derek Smith | Linden McKinley | 20 | 2710 | 135.5 | 209 | 363 |
195 | Shawn Corkrean | St. Francis DeSales | 18 | 2703 | 150.2 | 244 | 405 |
196 | R’Son Baker Hollingsworth | South | 22 | 2651 | 120.5 | 150 | 281 |
197 | Jordan Herman | Bexley | 20 | 2601 | 130.1 | 222 | 380 |
198 | logan jeffers | Reynoldsburg | 15 | 2600 | 173.3 | 210 | 373 |
199 | Rasi Bailey | Northland | 18 | 2586 | 143.7 | 246 | 427 |
200 | emmanuel gresham | Independence | 20 | 2582 | 129.1 | 182 | 339 |
201 | Dylan Tillis | East | 23 | 2555 | 111.1 | 168 | 285 |
202 | Jacob Filipkowski | Thomas Worthington | 24 | 2554 | 106.4 | 147 | 268 |
203 | Joshua Jones-Carpenter | East | 24 | 2543 | 106.0 | 135 | 258 |
204 | Zain Alley | Briggs | 18 | 2519 | 139.9 | 195 | 367 |
205 | Ryann Browning | Briggs | 19 | 2487 | 130.9 | 160 | 294 |
206 | Evan Donahve | Bishop Watterson | 22 | 2479 | 112.7 | 152 | 247 |
207 | Carter Street | Olentangy Liberty | 12 | 2451 | 204.3 | 245 | 489 |
208 | Emmanual Yarborough | East | 24 | 2440 | 101.7 | 146 | 260 |
209 | Dominic Marsh | Thomas Worthington | 22 | 2422 | 110.1 | 150 | 279 |
210 | Tanner Obrien | Lancaster | 15 | 2386 | 159.1 | 189 | 352 |
211 | Alexander Wood | Columbus Academy | 18 | 2385 | 132.5 | 175 | 326 |
212 | Genesis Cochran Pinkett | South | 22 | 2367 | 107.6 | 139 | 264 |
213 | Isaac Halter | Bexley | 19 | 2359 | 124.2 | 190 | 310 |
214 | Michael Beard | Hilliard Darby | 14 | 2345 | 167.5 | 199 | 374 |
215 | ANDREW HETTINGA | Big Walnut | 16 | 2334 | 145.9 | 187 | 329 |
216 | Cole Leis | Columbus Academy | 20 | 2313 | 115.7 | 136 | 266 |
217 | Miles Roberts | Worthington Kilbourne | 17 | 2307 | 135.7 | 172 | 318 |
218 | Jay Phantriyavong | South | 22 | 2299 | 104.5 | 148 | 261 |
219 | Rameses Holland | Northland | 16 | 2293 | 143.3 | 209 | 328 |
220 | Troy Lehmkuhl | Hilliard Bradley | 16 | 2285 | 142.8 | 193 | 342 |
221 | Akir Bagley | Walnut Ridge | 21 | 2229 | 106.1 | 135 | 266 |
222 | gunner smith | Marysville | 16 | 2219 | 138.7 | 188 | 283 |
223 | Patrick Carpenter | Bishop Watterson | 19 | 2203 | 116.0 | 160 | 246 |
224 | Anthony Tyler | Africentric | 16 | 2170 | 135.6 | 174 | 319 |
225 | umer mansoor | Independence | 16 | 2142 | 133.9 | 164 | 296 |
226 | Samuel McQuate | Whitehall Yearling | 16 | 2132 | 133.3 | 179 | 343 |
227 | Andres Amaro | South | 22 | 2119 | 96.3 | 136 | 231 |
228 | Landyman Steele | Africentric | 19 | 2108 | 111.0 | 153 | 270 |
229 | Brady Hicks | Bishop Ready | 18 | 2101 | 116.7 | 156 | 273 |
230 | Kyle Thy | Briggs | 15 | 2076 | 138.4 | 175 | 320 |
231 | raquan freeman | Independence | 14 | 2073 | 148.1 | 187 | 340 |
232 | Timaine Hill | East | 21 | 2067 | 98.4 | 139 | 232 |
233 | robert jackson | Mifflin | 12 | 2060 | 171.7 | 245 | 408 |
234 | Malakye Toles | West | 20 | 2045 | 102.3 | 136 | 269 |
235 | Shane Riccio | Marion Franklin | 16 | 2032 | 127.0 | 168 | 322 |
236 | Jacob Rhinehart | Olentangy | 12 | 2025 | 168.8 | 201 | 0 |
237 | Ethan Gary | Westerville South | 13 | 2009 | 154.5 | 201 | 334 |
238 | Dru Renz | Marion Franklin | 14 | 2008 | 143.4 | 200 | 329 |
239 | Dalin Murray | Africentric | 20 | 2000 | 100.0 | 148 | 248 |
240 | Elijah Aaron | Briggs | 17 | 1995 | 117.4 | 140 | 270 |
241 | John Melliere | St. Charles | 13 | 1983 | 152.5 | 215 | 378 |
242 | Olivia Sulser | Haugland | 18 | 1954 | 108.6 | 148 | 263 |
243 | Brett Holcomb | Grandview Heights | 16 | 1935 | 120.9 | 170 | 283 |
244 | Quinton Treadway | Hilliard Bradley | 13 | 1923 | 147.9 | 205 | 330 |
245 | Jaden Pressnell | West | 16 | 1916 | 119.8 | 156 | 309 |
246 | Aaron Cox | Bexley | 19 | 1903 | 100.2 | 125 | 249 |
246 | Ben Curry | Hilliard Davidson | 15 | 1903 | 126.9 | 163 | 298 |
248 | zodi raleigh | Mifflin | 16 | 1896 | 118.5 | 165 | 280 |
249 | Da'Quane Foxx | Linden McKinley | 18 | 1886 | 104.8 | 169 | 293 |
250 | ronald vilbar | Mifflin | 18 | 1883 | 104.6 | 158 | 269 |
251 | Isiah Martinez | Africentric | 22 | 1881 | 85.5 | 120 | 199 |
252 | Teague O'Brien | St. Charles | 12 | 1870 | 155.8 | 191 | 371 |
253 | Savion Payne | Linden McKinley | 17 | 1731 | 101.8 | 133 | 253 |
254 | Manuel Hurley | Haugland | 17 | 1721 | 101.2 | 133 | 255 |
255 | Adam Narcelles | Grandview Heights | 12 | 1698 | 141.5 | 199 | 351 |
256 | Evan Costlow | Bishop Hartley | 12 | 1690 | 140.8 | 214 | 368 |
257 | Dal Kap | Northland | 12 | 1681 | 140.1 | 179 | 292 |
258 | David Rucker | Columbus International | 20 | 1675 | 83.8 | 113 | 209 |
259 | Anthony Bosley | Columbus International | 14 | 1657 | 118.4 | 153 | 269 |
260 | kamari broomfield | Independence | 11 | 1649 | 149.9 | 204 | 341 |
261 | Sophie Vince | Village Academy | 19 | 1606 | 84.5 | 116 | 220 |
262 | Mitchell Reinitz | Village Academy | 13 | 1603 | 123.3 | 159 | 264 |
263 | Vincent Flinders | Centennial | 11 | 1601 | 145.6 | 179 | 311 |
264 | Jason Barnes | Northland | 11 | 1599 | 145.4 | 211 | 334 |
265 | cameron mcgill | Independence | 15 | 1584 | 105.6 | 143 | 260 |
266 | Justin Hoffman | Delaware Hayes | 11 | 1565 | 142.3 | 179 | 308 |
267 | Shaquille Love | Walnut Ridge | 14 | 1563 | 111.6 | 145 | 253 |
268 | JACOB GREATHOUSE | Big Walnut | 10 | 1548 | 154.8 | 189 | 367 |
269 | Wyatt Martin | West | 21 | 1544 | 73.5 | 113 | 180 |
270 | dylan taylor | Mifflin | 14 | 1540 | 110.0 | 142 | 224 |
271 | Austin Richard | Marion Franklin | 14 | 1526 | 109.0 | 142 | 247 |
272 | Jaeln Clisby | Hilliard Darby | 9 | 1522 | 169.1 | 218 | 288 |
273 | Nathan Vallengeon | Worthington Christian | 12 | 1508 | 125.7 | 149 | 244 |
274 | Myles Pittman | Haugland | 14 | 1506 | 107.6 | 159 | 243 |
275 | Mark Seals | Columbus International | 14 | 1488 | 106.3 | 154 | 246 |
276 | Trejuan Pitts | Northland | 10 | 1479 | 147.9 | 180 | 308 |
277 | Jacob Cohen | New Albany | 10 | 1474 | 147.4 | 176 | 331 |
278 | justin ali-gray | Mifflin | 13 | 1444 | 111.1 | 154 | 246 |
279 | Zane Lemaster | Haugland | 14 | 1439 | 102.8 | 156 | 281 |
280 | Max Block | Village Academy | 10 | 1438 | 143.8 | 182 | 303 |
281 | Marcos Gomez Martinez | Columbus International | 20 | 1434 | 71.7 | 96 | 173 |
282 | Husam Ahmed | Northland | 11 | 1428 | 129.8 | 187 | 0 |
283 | Jamal Erby | Centennial | 11 | 1396 | 126.9 | 168 | 281 |
284 | Havin Norton-Kunce | Bexley | 14 | 1395 | 99.6 | 124 | 226 |
285 | Hailey Niven | Village Academy | 14 | 1370 | 97.9 | 134 | 239 |
286 | Seth Yu | Olentangy Orange | 9 | 1364 | 151.6 | 177 | 334 |
287 | Jordan Lumbard | Briggs | 9 | 1356 | 150.7 | 188 | 367 |
288 | Timothy Williamson | Haugland | 15 | 1337 | 89.1 | 102 | 197 |
289 | Josh Gernert | Olentangy | 8 | 1325 | 165.6 | 211 | 412 |
290 | phu nguyen | Mifflin | 14 | 1322 | 94.4 | 117 | 218 |
291 | Will Bartram | Worthington Kilbourne | 10 | 1310 | 131.0 | 163 | 321 |
292 | Michael Vedovato | Whetstone | 10 | 1298 | 129.8 | 150 | 280 |
293 | Jacob Bryant | Teays Valley | 9 | 1264 | 140.4 | 203 | 251 |
294 | James Mullins | Marysville | 8 | 1251 | 156.4 | 201 | 0 |
295 | emmanuel agyekum | Independence | 12 | 1248 | 104.0 | 139 | 230 |
296 | Philip Thomas | Centennial | 10 | 1239 | 123.9 | 153 | 235 |
297 | Giovanni Cocchiarale | St. Charles | 8 | 1231 | 153.9 | 179 | 355 |
298 | Nate Ryan | Hilliard Darby | 7 | 1192 | 170.3 | 205 | 359 |
299 | Xavier Millington-Fuqua | Whetstone | 7 | 1143 | 163.3 | 202 | 389 |
300 | TJ Singh | West | 13 | 1069 | 82.2 | 122 | 222 |
301 | Andrew Eisenman | Olentangy Orange | 7 | 1042 | 148.9 | 184 | 311 |
302 | Dominique Brown | West | 12 | 1038 | 86.5 | 124 | 207 |
303 | Shayonne Brown | Africentric | 11 | 1029 | 93.6 | 161 | 224 |
304 | Connor Hess | Haugland | 11 | 1023 | 93.0 | 130 | 213 |
304 | William Mathews | Columbus Academy | 9 | 1023 | 113.7 | 136 | 257 |
306 | maliq diallo | Independence | 11 | 1003 | 91.2 | 131 | 238 |
307 | Linc Geist | St. Charles | 7 | 978 | 139.7 | 154 | 304 |
308 | Henry Tran | Westerville South | 7 | 970 | 138.6 | 164 | 0 |
309 | Bradley Coverdale | Bishop Hartley | 7 | 964 | 137.7 | 164 | 0 |
310 | Jacob Litten | Thomas Worthington | 11 | 941 | 85.6 | 111 | 195 |
311 | Reuben Cook | Delaware Hayes | 6 | 935 | 155.8 | 181 | 317 |
312 | Mark Copley | Delaware Hayes | 6 | 928 | 154.7 | 175 | 303 |
313 | David Hudkins | Hilliard Davidson | 8 | 924 | 115.5 | 139 | 259 |
314 | Devonn Battle | Linden McKinley | 9 | 918 | 102.0 | 142 | 234 |
315 | Luke Clark Moody | Grandview Heights | 7 | 858 | 122.6 | 138 | 266 |
316 | Eddie Stroughter | Linden McKinley | 8 | 845 | 105.6 | 147 | 266 |
317 | Sebastian Davis | Briggs | 7 | 834 | 119.1 | 133 | 255 |
318 | 1 Sub | Gahanna Lincoln | 6 | 821 | 136.8 | 159 | 0 |
319 | Dalton Soltau | Eastmoor Academy | 7 | 810 | 115.7 | 141 | 0 |
320 | Nathan Fullerton | Worthington Christian | 6 | 807 | 134.5 | 184 | 0 |
321 | brian kidwell | Mifflin | 4 | 803 | 200.8 | 266 | 521 |
322 | Christian Meister | Hilliard Darby | 5 | 799 | 159.8 | 171 | 0 |
323 | Siah Keys | Linden McKinley | 6 | 787 | 131.2 | 162 | 320 |
323 | Matthew Campbell | Centennial | 6 | 787 | 131.2 | 163 | 0 |
325 | Anthony Glover | Teays Valley | 5 | 766 | 153.2 | 188 | 0 |
326 | Mohamed Mohamed | Columbus International | 8 | 737 | 92.1 | 126 | 212 |
326 | Tesa Littleton | Walnut Ridge | 7 | 737 | 105.3 | 148 | 256 |
328 | Kenneth Moore | Africentric | 8 | 736 | 92.0 | 130 | 250 |
329 | sub 1 | Olentangy Orange | 5 | 698 | 139.6 | 157 | 0 |
330 | Peyton Kruse | Olentangy Berlin | 6 | 695 | 115.8 | 150 | 251 |
331 | Chandler Green | Olentangy | 4 | 685 | 171.3 | 194 | 347 |
332 | Jivani Johnson | East | 8 | 682 | 85.3 | 99 | 180 |
333 | RILEY SHUMAKER | Big Walnut | 5 | 679 | 135.8 | 154 | 266 |
334 | Loiy Ghazazwah | Beechcroft | 6 | 678 | 113.0 | 141 | 265 |
335 | Joshua Ghosh-Groen | Village Academy | 7 | 667 | 95.3 | 124 | 217 |
336 | Giovanni Camp | Centennial | 5 | 661 | 132.2 | 161 | 0 |
337 | Tyler Manz | Haugland | 8 | 648 | 81.0 | 112 | 0 |
338 | Gustavo Gonzales | East | 8 | 641 | 80.1 | 109 | 202 |
339 | Will Muskopf | Worthington Christian | 5 | 634 | 126.8 | 168 | 0 |
340 | Marcus Hunter | Hilliard Darby | 4 | 629 | 157.3 | 170 | 324 |
341 | Aidan Young | Grandview Heights | 4 | 626 | 156.5 | 186 | 347 |
342 | Nick Miner | Whitehall Yearling | 5 | 621 | 124.2 | 143 | 250 |
343 | Dominic Steele | Westerville South | 4 | 617 | 154.3 | 208 | 0 |
344 | Zach Brandewie | Hilliard Darby | 4 | 616 | 154.0 | 169 | 0 |
345 | Alonzo Carter | Walnut Ridge | 7 | 614 | 87.7 | 113 | 198 |
346 | Devin Skinner | Whitehall Yearling | 5 | 587 | 117.4 | 147 | 235 |
347 | sub one | Hilliard Davidson | 5 | 569 | 113.8 | 172 | 255 |
348 | Anthony Jones | East | 7 | 568 | 81.1 | 94 | 176 |
349 | Jake Duffer | Hilliard Bradley | 4 | 562 | 140.5 | 160 | 302 |
350 | Jack Rodgers | Pickerington North | 3 | 532 | 177.3 | 200 | 366 |
351 | Belina Khammountry | Walnut Ridge | 5 | 524 | 104.8 | 128 | 221 |
352 | Patrick McDowell | Olentangy Liberty | 4 | 519 | 129.8 | 141 | 0 |
353 | Tyler White | Worthington Christian | 5 | 515 | 103.0 | 116 | 0 |
354 | Sub 1 | Whitehall Yearling | 5 | 504 | 100.8 | 117 | 213 |
355 | Dylan Gray | Hilliard Bradley | 3 | 470 | 156.7 | 170 | 0 |
355 | Kelsi Squire | Haugland | 6 | 470 | 78.3 | 96 | 0 |
357 | JACOB GILLISPIE | Big Walnut | 3 | 468 | 156.0 | 175 | 0 |
358 | Dominic Moretti | Grandview Heights | 4 | 455 | 113.8 | 139 | 262 |
358 | Victor Pedroza | Linden McKinley | 4 | 455 | 113.8 | 136 | 243 |
360 | Kenny Whitmire | Pickerington North | 3 | 449 | 149.7 | 157 | 301 |
361 | Gabe Cochran | Delaware Hayes | 3 | 438 | 146.0 | 174 | 0 |
362 | Yoreel Williams | East | 5 | 428 | 85.6 | 132 | 177 |
363 | Sophia Crawford | Village Academy | 5 | 427 | 85.4 | 111 | 180 |
363 | Kathleen Harpman | Village Academy | 4 | 427 | 106.8 | 120 | 211 |
365 | Mark Drake | Reynoldsburg | 3 | 426 | 142.0 | 165 | 308 |
366 | Mateen Afkhami | Village Academy | 5 | 418 | 83.6 | 106 | 163 |
367 | Andy Karas | St. Francis DeSales | 3 | 415 | 138.3 | 160 | 0 |
368 | Patrick Anderson | St. Francis DeSales | 3 | 389 | 129.7 | 147 | 0 |
369 | Alan Andrew | Grandview Heights | 3 | 381 | 127.0 | 143 | 266 |
370 | Samuel Johnson | Worthington Christian | 4 | 330 | 82.5 | 93 | 0 |
371 | Austin Snyder | Groveport Madison | 2 | 329 | 164.5 | 187 | 0 |
372 | Khmari Loveless | Centennial | 3 | 324 | 108.0 | 132 | 0 |
373 | Brandon Cordle | Groveport Madison | 2 | 318 | 159.0 | 187 | 0 |
374 | Sub 2 | Whitehall Yearling | 3 | 312 | 104.0 | 110 | 215 |
375 | Kordae Beyer | Groveport Madison | 2 | 308 | 154.0 | 174 | 0 |
376 | Kevin Foit | Gahanna Lincoln | 2 | 305 | 152.5 | 168 | 0 |
377 | Ian Roberts | Lancaster | 2 | 302 | 151.0 | 151 | 0 |
378 | Ashton Mellquist | Westerville South | 2 | 294 | 147.0 | 189 | 0 |
379 | Marlin Yarborough | Bishop Hartley | 2 | 293 | 146.5 | 159 | 0 |
380 | D'Anthony Roberts | Centennial | 2 | 270 | 135.0 | 147 | 0 |
381 | Christopher Streets | Centennial | 2 | 264 | 132.0 | 132 | 0 |
382 | Joe Dwyer | Hilliard Bradley | 2 | 252 | 126.0 | 150 | 0 |
383 | Alejandro Del Rosario | Columbus International | 2 | 249 | 124.5 | 137 | 249 |
384 | Bobby Brown | Delaware Hayes | 2 | 248 | 124.0 | 144 | 0 |
385 | Harrison Warren | Eastmoor Academy | 3 | 247 | 82.3 | 99 | 0 |
386 | Skyler Simpson | Columbus Academy | 2 | 231 | 115.5 | 132 | 231 |
387 | Zach Walker | Pickerington Central | 2 | 229 | 114.5 | 123 | 229 |
388 | Isaac Martin | Teays Valley | 2 | 225 | 112.5 | 144 | 0 |
389 | Paul Hansen | Columbus Academy | 2 | 221 | 110.5 | 115 | 0 |
389 | Mitchell Banks | Pickerington Central | 2 | 221 | 110.5 | 133 | 0 |
391 | Nick Partridge | Whetstone | 2 | 219 | 109.5 | 115 | 0 |
392 | James Austin | Africentric | 4 | 217 | 54.3 | 77 | 139 |
393 | Stephen Stalnaker | St. Francis DeSales | 2 | 216 | 108.0 | 123 | 0 |
394 | Ke;Zion Brown | Marion Franklin | 2 | 211 | 105.5 | 113 | 211 |
395 | Gabe Taub | Columbus Academy | 2 | 188 | 94.0 | 104 | 0 |
396 | Kyron Moses | Groveport Madison | 2 | 187 | 93.5 | 96 | 0 |
397 | Nick Eggleston | Lancaster | 1 | 184 | 184.0 | 184 | 0 |
398 | Dominic Ferroni | Westerville Central | 1 | 176 | 176.0 | 176 | 0 |
399 | Joseph Ayers | Linden McKinley | 2 | 170 | 85.0 | 88 | 170 |
400 | Jordan Kilbarger | Lancaster | 1 | 166 | 166.0 | 166 | 0 |
400 | Louie Owings | Westerville Central | 1 | 166 | 166.0 | 166 | 0 |
402 | Derek Rather | Olentangy | 1 | 152 | 152.0 | 152 | 0 |
403 | 2 Sub | Gahanna Lincoln | 1 | 147 | 147.0 | 147 | 0 |
404 | Samuel Mills | Marion Franklin | 2 | 136 | 68.0 | 74 | 136 |
405 | Zach Higgins | Hilliard Bradley | 1 | 131 | 131.0 | 131 | 0 |
406 | Jakob Benline | Groveport Madison | 1 | 122 | 122.0 | 122 | 0 |
407 | Alex Weber | Groveport Madison | 1 | 121 | 121.0 | 121 | 0 |
408 | Hunter Blair | Teays Valley | 1 | 119 | 119.0 | 119 | 0 |
409 | Jonathan Reiner | Pickerington Central | 1 | 112 | 112.0 | 112 | 0 |
410 | Dylan Welsh | Teays Valley | 1 | 109 | 109.0 | 109 | 0 |
411 | Jackson Ferrell | Olentangy Liberty | 1 | 107 | 107.0 | 107 | 0 |
412 | Isaiah Lewis | Haugland | 1 | 104 | 104.0 | 104 | 0 |
412 | Ross Wentz | Lancaster | 1 | 104 | 104.0 | 104 | 0 |
414 | Dillon Fooce | Whitehall Yearling | 1 | 102 | 102.0 | 102 | 0 |
415 | Nathan Fry | Worthington Christian | 1 | 87 | 87.0 | 87 | 0 |